Adunarea Generală

Membrii Adunării Generale Naționale

  1. Tupiluși Tudorel (Președinte)
  2. Dima Mihai (Prim Vicepreședinte)
  3. Bîldea Dumitru (Alba)
  4. Popa Ioan (Alba)
  5. Atimuț Florin-Dorin (Arad)
  6. Pătru Aurel (Arad)
  7. Martin Gabriela (Argeș)
  8. Giulea Vasile (Argeș)
  9. Damian Laura (Bacău)
  10. Măric Cristinel Gheorghe (Bacău)
  11. Merca Mihai Nicolae (Bihor)
  12. Drăgoi Doina-Liana (Bihor)
  13. Coman Aurel (Bistrița - Năsăud)
  14. Pop Iacob (Bistrița - Năsăud)
  15. Baciu Constantin (Botoșani)
  16. Surugiu Constantin (Botoșani)
  17. Țigănaș Teodora (Brașov)
  18. Lazăr Gheorghe-Virgil (Brașov)
  19. Badea Marian (Brașov)
  20. Stroe Daniela (Brăila)
  21. Bujor Mihaela (Brăila)
  22. Calotă Cosmin (Bucureşti-Ilfov-Ialomiţa-Călăraşi)
  23. Tomina Constantin (Bucureşti-Ilfov-Ialomiţa-Călăraşi)
  24. Anton Costel (Buzău)
  25. Carapit Vasile (Buzău)
  26. Rădulescu Florentin-Cristian (Cluj)
  27. Podosu Ion (Cluj)
  28. Vanda Silviu Valeriu (Cluj)
  29. Feurdean Alin (Cluj)
  30. Iova Iulian (Constanţa)
  31. Dumitrașcu Mihail - Cornel (Constanța)
  32. Ciuciulete Marian (Dâmboviţa)
  33. Vintilă Dumitru (Dâmboviţa)
  34. Deliu George - Ninel (Dolj)
  35. Ghincea Mihaela - Iuliana (Dolj)
  36. Ilieş Vasilică (Galați)
  37. Ilieș Mariana (Galați)
  38. Tamaș Mariana (Harghita-Covasna)
  39. Lukács Ana - Iboi (Harghita-Covasna)
  40. Ștefan Costel Puiu (Hunedoara)
  41. Vraciu Ramona (Hunedoara)
  42. Mocanu Oana-Lucia (Iaşi)
  43. Pădurariu Adina (Iaşi)
  44. Lăcătuș Elena (Maramureş)
  45. Juncan Sorin Gheorghe (Maramureş)
  46. Zaharia Victor (Mehedinți)
  47. Tiucșan Mitică (Mehedinți)
  48. Oreian Virgilus Tiberiu (Mureş)
  49. Fărăgău Dorin (Mureş)
  50. Gherasim Gelu (Neamţ)
  51. Fluieraș Ionuț (Neamț)
  52. Dragomir Cornel (Prahova)
  53. Datcu Nicolae-Daniel (Prahova)
  54. Lupan Alexandru (Satu Mare)
  55. Bura Vasile (Satu Mare)
  56. Tirizică Elena - Adela (Sălaj)
  57. Pop Claudiu (Sălaj)
  58. Dordea Bogdan-Horea (Sibiu)
  59. Zamfir Lucian Viorel (Sibiu)
  60. Valach Aurel (Suceava)
  61. Baran Grigore (Suceava)
  62. Gănescu Emilian (Teleorman-Giurgiu)
  63. Stoica Marin (Teleorman-Giurgiu)
  64. Risti Ion (Timiş-Caraş-Severin)
  65. Cristache Constantin (Timiş-Caraş-Severin)
  66. Olaru Mihăiță (Vaslui)
  67. Todirașcu Mihai (Vaslui)
  68. Porfire Nicolae (Vâlcea - Olt)
  69. Chelaru Iuliana (Vâlcea - Olt)
  70. Nanu Dorina (Vrancea)
  71. Pîsu Florinel (Vrancea)
  72. Mihalache Antoaneta Luminița (Reprezentanta Comisiei Naționale de Femei)
  73. Lesneanu Iulian (Reprezentantul Comisiei Naționale de Educație)