Adunarea Generală

Membrii Adunării Generale Naționale

  1. Tupiluși Tudorel (Președinte)
  2. Dima Mihai (Prim Vicepreședinte)
  3. Lăpădatu Teodor ()
  4. Buțu Ioan (Alba - Hunedoara)
  5. Atimuț Florin-Dorin (Arad)
  6. Pătru Aurel (Arad)
  7. Ambrosi Balș Dumitru Daniel (Arad)
  8. Martin Gabriela (Argeș)
  9. Giulea Vasile (Argeș)
  10. Olteanu Alexandru (Argeș)
  11. Damian Laura (Bacău)
  12. Măric Cristinel Gheorghe (Bacău)
  13. Iacob Veniamin (Bacău)
  14. Boiț Ioan (Bihor - Salaj)
  15. Merca Mihai Nicolae (Bihor - Salaj)
  16. Avram Florin (Bihor - Salaj)
  17. Coșar Marius-Gheorghe (Bihor - Salaj)
  18. Pop Iacob (Bistrița - Năsăud)
  19. Coman Aurel (Bistrița - Năsăud)
  20. Surugiu Alexandru (Botoșani)
  21. Bunduc Neculai (Botoșani)
  22. Surugiu Constantin (Botoșani)
  23. Lazăr Gheorghe-Virgil (Brașov)
  24. Ioțu Daniela (Brăila)
  25. Mocanu Viorel Valentin (Brăila)
  26. Tomina Constantin (Bucureşti-Ilfov-Ialomiţa-Călăraşi)
  27. Lesneanu Iulian (Bucureşti-Ilfov-Ialomiţa-Călăraşi)
  28. Florea Sora (Bucureşti-Ilfov-Ialomiţa-Călăraşi)
  29. Zaharia Nicolae (Bucureşti-Ilfov-Ialomiţa-Călăraşi)
  30. Nanu Dorina (Buzău-Vrancea)
  31. Carapit Vasile (Buzău-Vrancea)
  32. Pîsu Florinel (Buzău-Vrancea)
  33. Podosu Ion (Cluj)
  34. Vanda Silviu Valeriu (Cluj)
  35. Ludușan Pavel (Cluj)
  36. Rădulescu Florentin-Cristian (Cluj)
  37. Iova Iulian (Constanţa-Tulcea)
  38. Gigică Eftimie (Constanţa-Tulcea)
  39. Ciuciulete Marian (Dâmboviţa)
  40. Mlădinescu Leontin (Dolj-Mehedinţi)
  41. Tiucșan Mitică (Dolj-Mehedinţi)
  42. Ilieș Vasilică (Galaţi)
  43. Mogoșanu Rodica (Gorj)
  44. Lukács Ana - Iboi (Harghita-Covasna)
  45. Tamaș Mariana (Harghita-Covasna)
  46. Șoldan Costel (Iaşi)
  47. Pădurariu Adina (Iaşi)
  48. Mocanu Oana-Lucia (Iaşi)
  49. Alistar Mihai (Iaşi)
  50. Lăcătuș Elena (Maramureş)
  51. Man Rozalia (Maramureş)
  52. Oreian Virgilus Tiberiu (Mureş)
  53. Morar Mihail (Mureş)
  54. Fărăgău Dorin (Mureş)
  55. Curticăpean Pavel (Mureş)
  56. Gherasim Gelu (Neamţ)
  57. Șerban Alexandru (Neamţ)
  58. Cocioran Petre (Olt)
  59. Marin Ștefan (Olt)
  60. Cîrtiță Carol (Prahova)
  61. Encuna Gheorghe (Prahova)
  62. Podină Sorin Ioan (Satu Mare)
  63. Papp Imre (Satu Mare)
  64. Dordea Bogdan-Horea (Sibiu)
  65. Bîgu Ioana-Lucia (Sibiu)
  66. Baran Grigore (Suceava)
  67. Mihai Dumitru (Suceava)
  68. Mureșan Valer (Suceava)
  69. Iosub Romică (Suceava)
  70. Gănescu Emilian (Teleorman-Giurgiu)
  71. Risti Ion (Timiş-Caraş-Severin)
  72. Cristache Constantin (Timiş-Caraş-Severin)
  73. Morariu Ionel-Dan (Timiş-Caraş-Severin)
  74. Gașpar Mariana (Timiş-Caraş-Severin)
  75. Cristeți Vasile (Timiş-Caraş-Severin)
  76. Olaru Mihăiță (Vaslui)
  77. Porfire Nicolae (Vâlcea)
  78. Vlangăr Daniel (Vâlcea)